Статус Груп: компанія виходить на ринок оренди в Києві - STATUS GROUP

Статус Груп: компанія виходить на ринок оренди в Києві

Статус Груп: компанія виходить на ринок оренди в Києві

Статус Груп — столичний забудовник, на рахунку якого понад 16 успішних проєктів. З моменту повномасштабної війни, компанія призупинила активне будівництво та стала на оборону Києва, допомагаючи ТерОбороні, військовим на блокпостах та ЗСУ.

Про те, як девелопер планує розвиватися далі й що пропонує інвесторам наразі — далі у матеріалі.

Статус Груп: оренда нерухомості в житлових комплексах компанії.

З середини квітня розпочалися активні роботи у п’ятьох ЖК: Олімпік Парк, Скайрівер 2, Поділ Плаза, Рів’єра та Аура Сіті. Окрім цього у пресслужбі Статус Груп повідомляють щодо нових пропозицій, зокрема оренди жилої та комерційної нерухомості у цих забудовах.

1-, 2-, 3-кімнатні та смарт квартири для потреб цивільного населення, а також приміщення для бізнесу — під кав’ярні, магазини, ресторани тощо.

Які переваги чекають на орендаторів

Забудови від Статус Груп — сучасне житло, що відповідає потребам киян. А саме:

Локація. ЖК Олімпік Парк знаходиться на проспекті Бажана, за 5 хвилин пішки від метро Бориспільська. ЖК Рів’єра — затишний квартал у двох хвилинах пішки від станції метро Славутич, звідки до центру можна дістатися за 20 хвилин машиною.  А на правому березі міста розташований ЖК Поділ Плаза за адресою Глибочицька 73  — у серці Подолу, історичному центрі Києва, в 10 хвилинах пішки від метро Контрактова площа. ЖК СкайРівер за адресою Приозерна 15 (ст. метро Славутич) — клубний комплекс з басейнами, СПА та фітнес, поруч пляж на березі Дніпра.

Інфраструктура. Олімпік Парк побудований за концепцією “місто в місті”, де кожен може знайти усе необхідне, навіть не виходячи за територію ЖК.  Так само й Рів’єра, коло якої безліч продуктових магазинів, аптек, дитячих майданчиків, а ще власна набережна та затишна прибудинкова територія. ЖК Поділ Плаза — квартири бізнес-класу,  з яких види з вікна виходять на Воздвиженську, Андріївський спуск, гору Щекавицю тощо. Поряд знаходяться дитячий садок, школа, офісні центри. ЖК СкайРівер — квартири преміумкласу. Цей комплекс надасть приватність та комфорт як для проживання, так і для відпочинку.

Безпека. Компанія приділяє увагу безпеці своїх орендаторів — служба охорони цілодобово пильнує територію ЖК навіть під час воєнного стану.  Кожен із будинків оснащений відеокамерами, паркінгами, пунктами пропуску та шлагбаумами при вʼїзді задля контролю безпеки.

Переваги для бізнесу. Кожен із ЖК — багатонаселений та знаходиться поблизу центральних доріг та розв’язок, що забезпечує постійний потік клієнтів та покупців. А також комфорт для працівників офісів, що зможуть легко дістатися до роботи з будь-якого куточка міста.

Цінова політика. У пресслужбі Статус Груп запевнили, що варіантів для цивільних громадян та представників бізнесу безліч, й компанія готова допомагати з орендою за комфортними цінами.

Оренда квартири та бізнес приміщення в Києві

Наразі Статус Груп поширює пропозиції про оренду житлових та комерційних приміщень. За детальною інформацією можна звертатися до офіційних представників компанії або переходити за посиланням на сайт Статус Груп.