Status Group: девелопери обороні столиці - STATUS GROUP

Status Group: девелопери обороні столиці

Status Group: девелопери обороні столиці

Оборона Києва продовжується. Волонтери допомагають військовим та мирним жителям харчами, ліками, грошима, а київські забудовники — готують протитанкові та протиавтомобільні їжі та облаштовують блокпости. З 24 лютого Status Group повністю перекваліфікували свою діяльність. Тепер компанія не просто девелопер, що забезпечує будівництво та безпеку для своїх інвесторів та жителів. Тепер це осередок захисту Києва та окремих блокпостів. 

Працівники Status Group тепер не просто будівники та інженери. Вони стали на варту оборони столиці. Ось так зараз виглядає кожен день без вихідних працівників Status Group на території ЖК Олімпік Парк (фото нижче) 

Status Group: як перекваліфікувалася компанія

На будівельних майданчиках житлових комплексів  ЖК Олімпік Парк, Рів’єра, Аура Сіті, Скай Рівер 2  безперервно виготовляються матеріали для київських блокпостів 

 

Окрім цього під звуки постійної повітряної тривоги працівники ЖК Поділ Плаза Резіденс продовжують роботу над виготовленням протитанкових та протиавтомобільних їжаків прямо у підземному паркінгу 

В ЖК Олімпік Парк, Рів’єра, Поділ Плаза енд Резіденс усі комунікації функціонують справно — електроенергія, опалення, водопостачання.