ЖК «Status Grad» - STATUS GROUP

ЖК «Status Grad»

ЖК «Status Grad»

Житловий комплекс «Status Grad» ( «Статус Град») розташований в одному з престижних районів Києва — «Осокорки», на Дніпровській набережній. До найближчої станції метро ( «Осокорки») — 100 метрів ходьби. Ідеальне місце розташування житлового комплексу «Статус Град» дозволяє його жителям швидко добиратися до центру міста, аеропорту, а також на кільцеву автодорогу.

Осокорки — молодий і сучасний район, який почали активно забудовувати 20 років тому. Зараз в цьому стрімко розвивається районі посилилася ділова активність, яка частково перенеслася на «Осокорки» з центру Києва.

Поблизу житлового комплексу «Статус Град» знаходиться гордість «Осокорків» — всесвітньо відомий крейсерський яхт-клуб, який заснований був ще в кінці 60 років 20 століття.

Житловий комплекс «Status Grad» — унікальний і сучасний комплекс нового покоління, для тих, хто звик до якості життя європейського рівня, для тих, хто здатний оцінити по достоїнству всі переваги життя в комфортному будинку в сучасному мегаполісі в поєднанні зі створенням максимально комфортного середовища для проживання та розвитку бізнесу.

У розпорядженні мешканців будинку — вся міська інфраструктура: школи, дитячі сади, медичні установи, торговельні, розважальні та спортивні центри.

Клас нерухомості: бізнес-клас

Розташування: м Київ, вул. Завальна 10-Б (м. Осокорки)

Вартість квартир: всі квартири реалізовані

Стан об’єкта: введений в експлуатацію, заселений

Відділ продажу: тел. +38 098 380 80 80 , + 44  344 70 21