ЖК “РІВ’ЄРА — 1″ - STATUS GROUP

ЖК “РІВ’ЄРА — 1″

ЖК “РІВ’ЄРА — 1″

Це той комплекс, який втілює формулу європейського житла:

  • зручна квартира в малоповерховій забудові;
  • простора і безпечна прибудинкова територія без доступу паркування автомобілів, тому можна бути спокійним за своїх дітей.

Комплекс розташований біля затоки Дніпра.

Зелена зона прибудинкової території ЖК «Рів’єра» має власну набережну для відпочинку та прогулянок біля водойми зі спортивним та дитячим майданчиком. Житловий комплекс «Рів’єра» складається з двох черг будівництва, де більшість квартир зорієнтовано на мальовничі види Дніпра. Різноманітні рішення планувань — від затишних однокімнатних до просторих трикімнатних квартир надають покупцю широкий вибір.
Наземна парковка для автомобілів розташована поруч з будинком для комфорту мешканців. На нижніх поверхах комплексу містяться об’єкти соціальної інфраструктури та дитячий садочок.

Створити будинок, який відповідає сучасним вимогам надійності та безпеки, зробити його гарним і зручним — це те завдання, яке поставила перед собою компанія «СТАТУС ГРУП». Архітектура ЖК «Рів’єра» витримана в сучасних європейських тенденціях. Набережна органічно вписується в ландшафт паркової зони та вдало підкреслює архітектуру комплексу.

На сайт объекта